Personel sprzątający nierzadko ma styczność z gośćmi hotelowymi. To samo tyczy się kucharza, który na oczach gości przygotowuje świeże, smakowite posiłki. Tak więc nie tylko recepcjoniści są wizytówką hotelu – cały personel powinien wyglądać profesjonalnie i schludnie.

 

A co równie istotne – pracownicy powinni czuć się dobrze i komfortowo w swoich strojach służbowych, bo wygoda personelu przełoży się na efektywność ich pracy. Jak zatem wybierać tkaniny na odzież roboczą, by nie popełnić błędu?

Na rynku mamy do dyspozycji zarówno mieszanki jak i tkaniny w składzie 100% bawełna. Mieszanki dostępne są w szerszej gamie kolorystycznej. Jednak tam, gdzie temperatury osiągają ekstremalnie wysoki poziom (kuchnia / pralnia) warto zadbać przede wszystkim o komfort użytkowania, czyli o przewiewność materiału. W tym przypadku stosujemy różnego rodzaju rozwiązania, jak np. siateczkowe wywietrzniki pod pachami, które dodatkowo zwiększą komfort noszenia.

 

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości, prosimy zdać się na nasze doświadczenie – z przyjemnością zaproponujemy odpowiednie tkaniny, dodatki, fason i funkcjonalne rozwiązania.